Sieć warsztatów Carbon Clean Poland

Jesteśmy jedynym bezpośrednim dystrybutorem marki Carbon Clean w Polsce o statusie EXCLUSIVE, co oznacza, że zapewniamy najwyższe standardy obsługi naszym kontrahentom.

Zajmujemy się sprzedażą i zaopatrzeniem warsztatów samochodowych w najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające na uzyskanie szybkiej stopy zwrotu z inwestycji. Działamy głównie w sektorze urządzeń do czyszczenia DPF/ FAP, czyszczenia części, diagnostyki komputerowej oraz czynnie budujemy wewnętrzną ogólnopolską sieć serwisów pod marką Carbon Clean.

Obecnie zrzeszamy pod marką Carbon Clean ponad 40 oddziałów, w których prowadzona jest diagnostyka oraz regeneracja filtrów DPF/FAP/SCR/KAT.

ODZIAŁ CARBON CLEAN ADRES SIEDZIBY KOD POCZTOWY TELEFON ADRES E-MAIL
CC Bydgoszcz Wyzwolenia 73a 85-790 Bydgoszcz +48 602 586 429 bydgoszczdpf@carboncleanpoland.pl
CC Błonie Fabryczna 36 05-870 Błonie +48 696 412 475 blonie@carboncleanpoland.pl
CC Dębica Straszęcin 211/4 39-218 Dębica +48 607 450 860 debica@carboncleanpoland.pl
CC Dzierżoniów Stawowa 10 58-250 Pieszyce +48 602 103 139 dzierzoniow@carboncleanpoland.pl
CC Gdańsk Litewska 8 80-719 Gdańsk +48 535 884 880 gdansk@carboncleanpoland.pl
CC Gorzów Wspólna 7 66-415 Kłodawa +48 661 777 123 gorzow@carboncleanpoland.pl
CC Grodzisk Wielkopolski Słowackiego 20 62-065 Grodzisk Wielkopolski +48 791 213 277 grodziskwielkopolski@carboncleanpoland.pl
CC Katowice Matki Kierocińskiej 5 41-209 Sosnowiec +48 790 778 996 katowice@carboncleanpoland.pl
CC Kąty Wrocławskie Spółdzielcza 17 55-080 Kąty Wrocławskie +48 505 174 332 kwrc@carboncleanpoland.pl
CC Kluczbork – Radłów Pieloka 19 46-331 Radłów +48 603 298 640 kluczbork@carboncleanpoland.pl
CC Kraków-Południe Spokojna 1 32-051 Krzęcin +48 735 951 960 krakow-poludnie@carboncleanpoland.pl
CC Kutno Leśmiana 2 99-300 Kutno +48 691 891 894 kutno@carboncleanpoland.pl
CC Kwidzyn Grunwaldzka 31 82-500 Kwidzyn +48 668 446 177 kwidzyn@carboncleanpoland.pl
CC Legnica Sikorskiego 1 59-220 Legnica +48 501 023 005 dpflegnica@carboncleanpoland.pl
CC Lębork Lipowa 13 84-300 Lębork +48 661 101 933 lebork@carboncleanpoland.pl
CC Lipno Białowieżyn 3A 87-600 Lipno +48 785 413 385 lipno@carboncleanpoland.pl
CC Mława Słoneczna 1 06-500 Mława +48 668 321 043 mlawa@carboncleanpoland.pl
CC Nidzica Olsztyńska 2 13-100 Nidzica

+48 502 601 602

+48 792 366 602

nidzica@carboncleanpoland.pl
CC Nowy Sącz Strożna 12 38-350 Bobowa +48 792 887 291 nowysacz@carboncleanpoland.pl
CC Oleśnica Krzywoustego 30 CD 56-400 Oleśnica +48 539 799 799 olesnica@carboncleanpoland.pl
CC Płock Wiadukt 1 09-400 Płock +48 502 154 684 plock@carboncleanpoland.pl
CC Poznań-Południe Ziemniaczana 12 62-030 Luboń +48 504 265 190 poznan-poludnie@carboncleanpoland.pl
CC Poznań-Północ Borówkowa 17 62-002 Suchy Las +48 663 507 814 poznan-polnoc@carboncleanpoland.pl
CC Radom Langiewicza 5 26-600 Radom +48 690 622 621 radom@carboncleanpoland.pl
CC Słupsk Chrobrego 1A 76-200 Słupsk +48 605 535 875 slupsk@carboncleanpoland.pl
CC Starachowice Pileckiego 12A 27-200 Starachowice +48 501 677 542 starachowice@carboncleanpoland.pl
CC Strzelce Opolskie Wiejska 64 47-133 Jemielnica +48 501 325 370 so@carboncleanpoland.pl
CC Suwałki Majerskiego 5 16-400 Suwałki +48 600 852 478 suwalki@carboncleanpoland.pl
CC Świdnica Burkatów 54 58-100 Świdnica +48 667 377 626 swidnica@carboncleanpoland.pl
CC Świebodzin Topolowa 17A 66-200 Świebodzin +48 693 818 210 swiebodzin@carboncleanpoland.pl
CC Tarnowskie Góry Główna 15 44-187 Wielowieś +48 695 336 730 tarnowskiegory@carboncleanpoland.pl
CC Toruń Włocławska 94 87-100 Toruń +48 501 635 502 office@carboncleanpoland.pl
CC Tuchola Mały Mędromierz 67 89-500 Tuchola +48 667 140 032 tuchola@carboncleanpoland.pl
CC Tychy Hołdunowska 79 43-143 Lędziny +48 885 542 451 tychy@carboncleanpoland.pl
CC Zgierz Łęczycka 11 95-100 Zgierz +48 502 588 534 zgierz@carboncleanpoland.pl
CC Żnin Fabryczna 5 88-400 Żnin +48 516 124 979 znin@carboncleanpoland.pl

Korzyści Carbon Clean

• Zajmujemy się profesjonalnie regeneracją filtrów DPF / FAP oraz katalizatorów SCR
• Nasze zabiegi regeneracji odbywają się na wysokiej klasy maszynach DCS-16, DCS-17 oraz DCS-18.
• Zabiegi są realizowane profesjonalnie oraz z dużą dokładnością.
• Oferujemy usługi regeneracji dpf w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.
• Wspieramy warsztaty współpracujące z nami